Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālā pirmdien latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis palika Tampabejas "Lightning" rezervē, un komanda izbraukumā ar rezultātu 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Pitsburgas "Penguins".

Pamatlaikā visi vārti tika gūti pirmajā periodā. Vispirms Mets Kalens un Fils Kesels līdz 10. minūtei vadībā izvirzīja "Penguins" vienību, taču perioda pēdējās trīs minūtēs Antons Stralmans un Džonatans Druins rezultātu izlīdzināja.

Turpinājumā abas komandas cīnījās nerezultatīvi, līdz ar to sekoja pagarinājums, kurā jau pēc 40 sekundēm Sidnijs Krosbijs izrāva uzvara "Penguins" hokejistiem.

NHL Stenlija kausa pusfināla jeb Austrumu konferences fināla sērijā rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

"Lightning" vārtus šajā mačā sargāja Andrejs Vasiļevskis, kurš tika galā ar 35 no 38 pretinieku metieniem. Tikmēr Gudļevskis maču noraudzījās no rezervistu soliņa.