Hokeja klubs "Mogo" Latvijas čempionāta spēlē trešdien savā laukumā ar 7:4 (3:0, 4:0, 0:4) uzvarēja pašreizējos Latvijas čempionus, HK "Liepāja" hokejistus, bet "Zemgale/LLU" vienība ar 7:1 (1:1, 4:0, 2:0) sagrāva HK "Kurbars".

Divus vārtus "Mogo" labā guva Rustams Begovs un Elviss Želubovskis, pa vieniem Agris Saviels, Ronalds Cinks un Vladimirs Mamonovs.

Jau pirmajā periodā nepilnas minūtes laikā HK "Mogo" spēlētāji Rustams Begovs un Agris Saviels guva divus vārtus, piespiežot liepājniekus Vadima Miščuka vietā vārtos sūtīt otru vārtsargu Tomu Konrādu. Trešdaļas pēdējā minūtē Elviss Želubovskis guva vēl vienus vārtus, izvirzoties vadībā 3:0.

Otrajā periodā laukuma saimnieki turpināja palielināt pārsvaru, līdz trešdaļas beigām pēc precīziem Ronalda Cinka, Želubovska, Vladimira Mamonova un Begova metieniem panākot jau 7:0. Taču trešajā periodā liepājniekiem izdevās izdevās "atslēgt" pretinieku vārtus, un Klāvs Plānics, Māris Diļevka, Vjačeslavs Minajevs un Marks Kaļeiņikovs "Mogo" vārtos sameta četras ripas.

Pirms spēles HK "Mogo" aizsargs Krišs Lipsbergs saņēma Latvijas čempionāta oktobra vērtīgākā spēlētāja balvu. Krišs oktobrī septiņās spēlēs guva divus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

Ne mazāk rezultatīvā spēlē "Zemgale/LLU" vienība ar sešu vārtu pārsvaru sagrāva hokeja klubu "Kurbads" - 7:1.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - Edgars Brancis vispirms atklāja rezultātu "Kurbada" labā, bet pēc trim minūtēm Niklāvs Birovs rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Izšķirošo pārsvaru "Zemgale/LLU" guva otrajā periodā, kad četrreiz pārspēja pretinieku vārtsargus. Trīs ripas ielaida Mārtiņš Raitums, vienu - Uldis Čalpa. Vārtus zemgaliešiem guva Jānis Bullītis, Valentīns Feoktistovs, Romāns Ņekļudovs un Artjoms Ogorodņikovs.

Trešajā periodā vēl divus vārtus guva Kristaps Millers, panājot spēles beigu rezultātu 7:1.