Sestdien, 27. oktobrī, HK "Mogo" Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši ar 6:1 uzvarēja HK "Lido" hokejistus. "Mogo" labā vārtus guva Vladimirs Mamonovs, Kārlis Ozoliņš, Artjoms Pankevičs, Jānis Ozoliņš, Kārlis Gustavs Logins un Renārs Demiters.

Pēc mazliet vairāk kā piecām spēlētām minūtēm "Mogo" pēc Vladimira Mamonova un Kārļa Ozoliņa metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Pagāja vien 28 sekundes, kad Ričards Kondrats pārspēja Renāru Kazanovu un samazināja rezultāta starpību.

Kā izrādījās, tā bija pēdējā reize, kad Renāram vajadzēja izņemt ripu no saviem vārtiem. Otrajā trešdaļā mājnieku labā trīs vārtus guva Artjoms Pankevičs, Jānis Ozoliņš un Kārlis Gustavs Logins. Trešajā periodā Renārs Demiters vēl reizi iemeta ripu Antona Naumova sargātajos vārtos, un "Mogo" izcīnīja uzvaru ar 6:1.

Nākamo spēli HK "Mogo" aizvadīs otrdien, 30. oktobrī 19, Volvo hallē tiekoties ar HK "Prizma" hokejistiem.