Latvijas hokeja čempionāta spēlē trešdien uzvaru ar 11 vārtu pārsvaru izcīnīja valsts čempioni "Mogo", kas ar rezultātu 15:4 sagrāva HS "Rīga99/Tukums" komandu.

"Mogo" labā Miks Lipsbergs un Edgars Kurmis guva pa četriem vārtiem, Edgars Lipsbergs, Andrejs Lavrenovs, Elviss Želubovskis, Sergejs Durdins, Aldis Popens, Andris Siksnis un Jānis Brakšs sameta pa vieniem vārtiem.

HK "Mogo" pirmajā periodā Latvijas čempioni pretinieka vārtos iemeta sešas ripas, pēc otrā periodā rezultāts bija 9:1 "Mogo" labā, bet beigās rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar 15:4.

Iespaidīgu uzvaru izcīnīja arī HK "Liepāja", kas savā laukumā ar 9:2 sakāva HK "Rīga".

Trīs vārtus uzvarētājiem guva Māris Diļevka, divus vārtus pievienoja Marks Kaleiņikovs, bet pa vienai reizei precīzi bija Sergejs Daņilovs, Klāvs Plānics, Egils Kalns, un Dmitrijs Korņilovs.

"Liepāja" un "Mogo" nākamajā mačā sestdien spēkosies savā starpā.