Hokeja klubi "Mogo" un "Zemgale/LLU" "Olybet" Hokeja līgas spēlēs trešdien guva pa sešiem vārtiem un svinēja uzvaras.

HK "Mogo" Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:1 (1:0, 4:1, 1:0) uzvarēja HK "Liepāja" hokejistus.

Spēles 14. minūtē "Mogo" hokejistus vadībā izvirzīja Kaspars Saulietis, bet otrās trešdaļas sākumā liepājnieku vārtsargs Kārlis Zakrevskis kapitulēja jau pēc 5 sekundēm - precīzs metiens izdevās Jānim Ozoliņam.

Perioda vidū HK "Liepāja" uzbrucējs Egils Kalns pārspēja "Mogo" vārtsargu Renāru Kazanovu un samazināja rezultāta starpību – 2:1, taču tie palika vienīgie liepājnieku vārti šajā spēlē. Atlikušajās 10 perioda minūtēs trīs Jānis Bullītis, Rūdolfs Maslovskis un Gatis Gricinskis guva vēl trīs vārtus, panākot jau 5:1 "Mogo" labā. Trešajā periodā, pašās spēles beigās, Ronalds Cinks panāca galīgo rezultātu – 6:1.

Citā spēlē "Zemgale/LLU" ar 6:2 (2:2, 1:0, 3:0) pārspēja HS "Rīga".

Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts 2:2, komandām realizējot pa vienam vairākumam un vienus vārtus gūstot vienādos sastāvos, un arī pēc otrā "Zemgale/LLU" bija vadībā tikai ar vienu vārtu pārsvaru – 3:2. Izšķirošie notikumi šajā mačā risinājās trešajā trešdaļā, kurā zemgalieši guva trīs bezatbildes vārtus.

Uzvarētājiem vārtus guva Māris Miezis, Vladislavs Adeļsons, Aleksandrs Novikovs, Rustams Begovs, Rinalds Rosinskis un Kristaps Jākobsons. HS "Rīga" izcēlās Raivis Kristiāns Ansons un Kristaps Skrastiņš.