Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē zaudējumu piedzīvoja Latvijas klubs "Rīga", kas ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Austrijas komanda Zalcburgas "Red Bull".

Pirmajā periodā Rūdolfs Maslovskis un Deivids Sarkanis rīdziniekiem panāca divu vārtu pārsvaru, bet otrā perioda ievadā Maslovskis trešo reizi raidīja ripu pretinieku vārtos (3:0).

Taču līdz mača 51.minūtei "Red Bull" atspēlējās un rezultātu izlīdzināja, reizi precīzi metot Fredrikam Videlam, bet divus vārtus gūstot Andreasam Ederam.

Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos savus izgājienus nerealizēja Daniels Bogdzjuļs, Maslovskis un Linards Mazurs-Mago, kamēr Nilu Grīnfogelu HK "Rīga" vārtos pārspēja Jans Hudečeks.

Ar 20 punktiem HK "Rīga" ieņem 8. vietu Ziemeļrietumu divīzijā.