Hokeja skolas "Rīga" (HS "Rīga") hokejisti otrdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē izbraukumā pārspēja "Prizma" vienību.

HS "Rīga" pagarinājumā pieveica "Prizma" vienību ar 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 1:0).

Armands Bērziņš 15.minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā ar 1:0, taču jau pēc 38 sekundēm viesi rezultātu izlīdzināja pēc Aleksandra Biškina metiena - 1:1.

Otrajā periodā viesiem 36.minūtē vairākumā precīzs bija Pēteris Bulāns, bet priekšpēdējā perioda minūtē vārtus guva Verners Fricbergs - 3:1 HS "Rīga" labā.

Tomēr mājinieki atspēlējās, izceļoties Edgaram Kurmim un vairākumā Rūdolfam Spilvam.

Uzvarētāju noteica papildlaiks, kurā bija jāspēlē vien 48 sekundes. Ar uzvaras metienu izcēlās Mikus Krumpāns.

Mājinieku vārtos Artūrs Krists Krūklītis atvairīja 40 no 44 metieniem, bet viesiem vārtsarga darbība spēles protokolā nav atspoguļota.

"Prizma" rindās pa diviem rezultativitātes punktiem guva Bērziņš (1+1) un Dāvis Straupe (0+2).

Uzvarētāju rindās trīs (1+2) punkti Fricbergam, divi (1+1) - Krumpānam.

Jelgavas "Zemgale"/LLU četrās spēlēs un "Mogo"/LSPA trijās spēlēs sakrājušas pa sešiem punktiem. Pieci punkti četros mačos ir HS "Rīga", četri punkti četrās spēlēs - "Olimp"/"Venta 2002", bet trijās - "Liepājai". Trīs punkti četrās cīņās ir "Prizma" komandai, bet bez punktiem pagaidām ar četriem zaudējumiem ir "Dinaburga".