Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē veica rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā, palīdzot Maskavas "Dinamo" izcīnīt uzvaru.

"Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) uzvarēja Novosibirskas "Sibirj".

Indrašis laukumā pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus un nopelnīja rezultatīvu piespēli. Latvietis vienīgo punktu nopelnīja mača 43. minūtē, kad precīzi meta Andrē Petešsons.

Divus vārtus Maskavas komandā guva Daniils Tarasovs. Šo maču tiesāja Latvijas soģis Eduards Odiņš.

Tikmēr citā spēlē Maskavas "Spartak" viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Uzvarētāju sastāvā pieteikts nebija Mārtiņš Karsums, savukārt Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, to laikā izdarot vienu metienu pa vārtiem. Tāpat Daugaviņš uzvarēja vienīgajā iemetienā un reizi bloķēja pretinieka metienu.

Divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli nopelnīja Artjoms Fjodorovs.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.