Latvijas hokejists Miks Indrašis piektdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" piedzīvoja neveiksmi.

"Wild Wings" izbraukumā ar rezultātu 4:5 (0:1, 2:2, 2:2) piekāpās Nirnbergas "Ice Tigers".

Indrašis tika pie rezultatīvas piespēles, kad mača 23.minūtē, spēlējot vairākumā, pēc viņa un Villes Lajunena piespēlēm vārtus guva Tailors Spinks un izlīdzināja rezultātu 1:1.

Latvijas hokejists uz ledus bija 17 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja divos iemetienos un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

DEL turnīra tabulā Šveningeres "Wild Wings" ar 13 punktiem astoņās spēlēs ieņem septīto vietu, bet Kaspara Daugaviņā pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar izcīnītiem sešiem punktiem astoņos mačos turnīra tabulā ierindojas 14.pozīcijā 15 komandu konkurencē.