Indrašim vārti un uzvara pār Daugaviņu Vācijas čempionāta spēlē
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis svētdien guva vārtus Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā, sekmējot Šveningeres "Wild Wings" komandas uzvaru pār Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Izerlonas "Roosters".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Wild Wings" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) pārspēja "Roosters".

Indrašis guva vārtus mača 47. minūtē, atjaunojot mājiniekiem divu vārtu pārsvaru.

Viņš kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā zaudēja vienā iemetienā, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr pretinieku rindās Daugaviņš spēlēja 18 minūtes un 11 sekundes un uzvarēja septiņos no astoņiem iemetieniem, divas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

DEL turnīra tabulā "Roosters" ar 38 izcīnītiem punktiem 27 mačos atrodas desmitajā vietā 15 komandu konkurencē, kamēr "Wild Wings" ar 37 punktiem 27 dueļos ir vienu pozīciju zemāk.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.