Latvijas hokejists Miks Indrašis piektdien Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem un palīdzēja Šveningeres "Wild Wings" izcīnīt uzvaru.

Šveningeres komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) guva panākumu pār Berlīnes "Eisbaren".

Indrašis izcēlās ar precīzu metienu 30 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām, izvirzot vadībā "Wild Wings" ar 3:2.

Latvijas hokejists šajā mačā kopā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Viņš šosezon 29 aizvadītās spēlēs ticis pie četriem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr citā spēlē Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" savā laukumā ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:0, 2:0) piekāpās Bītigheimas-Bisingenas "Steelers".

Daugaviņš laukumā bija 18 minūtes un 16 sekundes un statistikā atzīmējās ar vienu uzvarētu un trīs zaudētiem iemetieniem, trīs metieniem pa vārtiem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

DEL turnīra tabulā "Wild Wings" ar 43 izcīnītiem punktiem 29 mačos atrodas devītajā vietā, kamēr "Roosters" ar 40 punktiem tikpat spēlēs ierindojas 11.pozīcijā 15 komandu konkurencē