Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis otrdien guva vārtus Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā, sekmējot Šveningeres "Wild Wings" komandas uzvaru.

"Wild Wings" viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Ķelnes "Haie".

Indrašis četras minūtes pirms otrā perioda beigām no labās puses izpildīja metienu starp pretinieku aizsarga kājām un raidīja ripu vārtos, panākdams 3:0. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no četriem iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šajā sezonā Indrašis 26 mačos guvis divus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

DEL turnīra tabulā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar 35 izcīnītiem punktiem 25 mačos atrodas desmitajā vietā 15 komandu konkurencē, kamēr "Wild Wings" ar 34 punktiem 26 dueļos ir divas pozīcijas zemāk.

Savukārt Oskars Batņa otrdien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā tika noraidīts līdz spēles beigām, kamēr viņa pārstāvētā Somijas komanda Mikeli "Jukurit" piedzīvoja zaudējumu.

"Jukurit" viesos ar 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) zaudēja Zviedrijas klubam "Lulea", kas tikpat kā nodrošinājis vietu pusfinālā.

Trešā perioda 13.minūtē pie rezultāta 0:4 Batņa saņēma 5+20 minūšu sodu par grūdienu ar nūju. Latvijas hokejists laukumā pavadītajās 11 minūtēs un 23 sekundēs statistikas ailēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Brendans Šinnimins.

Atbildes spēle norisināsies pēc nedēļas, uzvarētājai divu maču summā iekļūstot pusfinālā.

"Jukurit" ir vienīgā Latvijas hokejistu pārstāvētā komanda, kas iekļuvusi izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Zviedrijas klubs Engelholmas "Rogle".

Turnīrs pirmo reizi notika 2014./2015.gada sezonā.