Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē trešdien Ņujorkas "Islanders" komanda trīs sekunžu laikā guva divus vārtus, atkārtojot čempionāta rekordu.

27 sekundes pirms pamatlaika beigām Anders Lī guva vārtus un izvirzīja "Islanders" vadībā ar 4:3. Uzreiz pēc iemetiena laukuma centrā Nikolajs Kuļomins raidīja ripu tukšos vārtos, un tam bija nepieciešamas tikai trīs sekundes, garantējot savai komandai uzvaru.

Iepriekš divus vārtus trīs sekundēs NHL mačā guva Minesotas "Wild" 2004. gadā un Sentluisas "Eagles" 1935. gadā.

Aizvadītajā spēlē "Islanders" bija izvirzījusies vadībā ar 3:0, bet "Penguins" trešajā trešdaļā atspēlējās un atjaunoja intrigu. Spēles pēdējā minūte bija "Islanders" komandai veiksmīgāka.