Izsludināts 2021. gada pasaules hokeja čempionāta talismana ideju konkurss
Foto: LETA

Latvijas un Baltkrievijas Hokeja federācijas izsludinājušas atklātu ideju konkursu 2021.gada pasaules hokeja čempionāta talismana izveidei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Konkursa darbs (Talismana grafiskais attēls) jāiesniedz elektroniskā formātā pabeigta krāsaina zīmējuma veidā, kas var būt izpildīts jebkurā tehnikā, ieskaitot datorgrafiku," teikts nolikumā.

Lai piedalītos konkursā, laika periodā no 2019.gada 18.septembra līdz 18.oktobrim interesentiem savas idejas jāsūta uz adresi: mascot@2021iihfwm.com. Līdz 2019.gada 8.decembrim žūrija izvēlēsies uzvarētāju. Iesūtīto pieteikumu skaits nav ierobežots - ikvienam dalībniekam iespējams pieteikt vairākas idejas.

Ar detalizētu konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT -
Nolikums "Par atklātā konkursa norisi talismana izstrādei 2021.gada IIHF pasaules čempionāta hokejā".

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs ne tikai Latvijas un Baltkrievijas Hokeja federāciju pārstāvji, bet arī sporta zvaigznes un sabiedrībā zināmi cilvēki.

Par to, kurš kopā ar Baltkrievijas Hokeja federācijas priekšsēdētāju Genādiju Savilovu un Latvijas Hokeja federācijas prezidentu Aigaru Kalvīti pasludinās 2021.gada PČ talismanu, konkursa organizatori informēs vēlāk.

Labākās idejas autors pēc savas izvēles saņems biļešu komplektus divām personām uz piecām 2021.gada pasaules čempionāta spēlēm. Tāpat laureāts iegūs unikālu iespēju ielūkoties hokeja arēnas aizkulisēs pirms kādas no čempionāta spēlēm.

Dalībnieki, kas ierindosies 2. un 3.vietā, pēc savas izvēles saņems biļetes attiecīgi uz trīs (izņemot pusfinālu un finālu) un divām spēlēm (apakšgrupu mačiem).

Tuvākā laikā organizatori paziņos arī talismana konkursa vēstnešus.

Tags

Hokejs Latvijas hokeja izlase Pasaules čempionāts hokejā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form