Latviešu hokeja aizsargs Jēkabs Rēdlihs piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās līgas regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa un uzbrucēja Jura Štāla pārstāvētā Karlovi Vari "Energie" komanda ar 1:5 (0:3, 1:0, 0:2) izbraukumā zaudēja Zlīnas PSG hokejistiem.

Rēdlihs piedalījās komandas vienīgajos gūtajos vārtos, kad otrās trešdaļas septītajā minūtē viesi panāca rezultātu 1:3.

Aizsargs laukumā pavadīja 18 minūtes un 39 sekundes, izdarot divus spēka paņēmienus, bloķējot vienu metienu, iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1 un divas noraidījuma minūtes.

Rēdlihs 11 šīs sezonas spēlēs izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Štāls uz ledus pavadīja 11 minūtes un 53 sekundes, statistikā neizceļoties un paliekot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Čempionāta kopvērtējumā "Energie" komanda ar 15 punktiem 11 spēlēs ieņem piekto vietu, bet uzbrucēja Kobas Jasas pārstāvētā Liberecas "Bili Tygri" vienība ar 11 punktiem desmit cīņās atrodas desmitajā pozīcijā 14 klubu konkurencē.