Ar vārtu guvumu Somijas augstākās hokeja līgas - "SM-liiga" - čempionāta mačā sestdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Roberts Jekimovs, bet viņa pārstāvētā Lāpenrantas "SaiPa" komanda izbraukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) uzvarēja Tamperes "Ilves" hokejistus.

Jekimovs, kuram šī pēc ilgāka pārtraukuma bija trešā spēle, vārtus guva jau mača otrajā minūtē, izvirzot savu komandu vadībā ar 1:0.

Latvietis laukumā pavadīja 11 minūtes un 49 sekundes, veicot trīs metienus pa vārtiem, nopelnot divu minūšu noraidījumu un tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Jekimovs tika nosaukts par mača otro spožāko zvaigzni.
Kā ziņots, Jekimovs janvāra sākumā guva pleca traumu un sākotnēji tika prognozēts, ka viņš nespēlēs vismaz divas nedēļas.

Pirms traumas Jekimovs bija piedalījies visās šīs sezonas "SaiPa" komandas spēlēs, bet laukumā latvietis atgriezās otrdien, izceļoties ar vieniem gūtajiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Šosezon Jekimovs 37 čempionāta spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.

"SM-liiga" kopvērtējumā "SaiPa" komanda ar 63 punktiem 50 spēlēs ieņem 11.vietu 14 komandu konkurencē.