Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien, 18. decembrī, zaudējumu piedzīvoja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā vienība "Laval Rocket", kas pēcspēles metienos ar 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Rokfordas "IceHogs".

"Laval Rocket" cīņas gaitā nenosargāja divu vārtu pārsvaru, bet pēcspēles "bullīšos" zaudēja ar 0:1.

Jevpalovs mačā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Latvijas hokejists izpildīja arī pēcspēles metienu, bet pārspēt pretinieku vārtsargu viņam gan neizddevās.

AHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Laval Rocket" ar 34 punktiem 31 spēlē ieņem piekto vietu. Šajā sezonā Jevpalovs piedalījies 28 spēlēs, guvis četrus vārtus, izdarījis trīs rezultatīvas piespēles un nopelnījis 14 soda minūtes.