Rezultatīvu sniegumu Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien nodemonstrēja Ņikita Jevpalovs spēlē pret Rūdolfa Balcera pārstāvēto Belvilas "Senators" komandu, sagādājot Lavālas "Rockets" uzvaru.

Jevpalovs šajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un guva pirmos komandas vārtus otrā perioda 14. minūtē, atklājot spēles rezultātu. Vēl Latvijas uzbrucējam divi metieni pa vārtiem, pozitīvs lietderības koeficients, +2 un spēles otrās zvaigznes gods. Viņa pārstāvētā "Rockets" vienība uzvarēja ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1).

Rūdolfam Balceram "Senators" rindās trīs metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients, -1.

Uzvaru AHL regulārā čempionāta spēlē trešdien svinēja vēl viena Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāras/Skrantonas "Penguins" komanda, kas ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja Springfīldas "Thunderbirds".

Bļugeram šai spēlē pieci metieni pa pretinieku vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.