Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs un viņa pārstāvētā Sanhosē "Barracuda" komanda pirmdien izcīnīja savu 12. uzvaru pēc kārtas.

Aizvadītajā spēlē "Barracuda" vienība ar rezultātu 5:3 pārspēja Teksasas "Stars" vienību. Zaudējuma rūgtumu Sanhosē komanda nav piedzīvojusi kopš 25. janvāra.

Jevpalovs šajā mačā izcēlās ar deviņām soda minūtēm, no kurām septiņas viņš nopelnīja pirmajā trešdaļā, kad izkāvās ar Ostinu Faitenu. Otrās trešdaļas sākumā viņš vēlreiz devās uz noraidīto soliņu. Tāpat latvietis divas reizes meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Šosezon Jevpalovs 45 spēlēs guvis desmit vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie 39 soda minūtēm.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Barracuda" izvirzījās līderpozīcijā ar 66 punktiem 46 spēlēs, bet Austrumu konferences līderpozīcijā ir cita latvieša Teodora Bļugera pārstāvētā Vilsbāres/Skrentonas "Penguins".