Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien Leksandā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) spēlē tika nomainīts pēc četriem ielaistiem vārtiem viņa pārstāvētās Vekšes "Lakers" zaudējumā izbraukumā.

"Lakers" viesos ar 3:7 (1:2, 2:4, 0:1) zaudēja "Leksands" vienībai.

Kalniņš atvairīja 14 no 18 metieniem.

Pēc Pētera Andešona precīza metiena trešajā minūtē viesi izvirzījās vadībā, taču mājinieki 24.minūtē bija panākuši jau 4:1 pārsvaru, kas noveda pie Kalniņa nomaiņas ar Ādamu Omanu, kurš atlikušajā laikā tika galā ar 16 no 19 metieniem.

Covid-19 epidēmijas dēļ uz vēlāku laiku tika pārcelta uz vēlāku laiku Rodrigo Ābola pārstāvētās "Orebro" cīņa mājās ar "Malmo", kā arī vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētās "Brynas IF" duelis viesos ar "Oskarshamn".

Turnīra tabulā vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vekšes "Lakers" ar 52 punktiem 32 dueļos ir sestā, Jēvles "Brynas IF" ar 46 punktiem 34 mačos ieņem devīto vietu, bet Rodrigo Ābola pārstāvētā "Orebro" ar 45 punktiem 32 spēlēs ir 11.vietā 14 komandu konkurencē.