Pašreizējie Špenglera kausa īpašnieki, Kanādas hokeja izlase, un Somijas klubs "KalPa" piektdien iekļuva šāgada turnīra pusfinālā.

Katīni grupas līderu duelī kanādieši ar 6:2 (1:0, 4:1, 1;1) pārspēja Nirnbergas "Thomas Sabo Ice Tigers". Divus vārtus uzvarētajiem guva Dante Fabro, pa vienai reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Endrjū Ebets, Daniels Vinniks, Dions Knesens un Zaks Dalpe.

"Thomas Sabo Ice Tigers" labā vārtus guva Miks Meškovskis un Patriks Reimers.

Līdz ar to Kanādas izlase kā Katīni grupas uzvarētāja iekļuva pusfinālā, bet Nirnbergas komanda ieņēma trešo vietu un turnīru turpinās ar ceturtdaļfinālu, kurā tiksies ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Magņitogrorskas "Metallurg", kas Toriani grupas līderu cīņā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Somijas "KalPa". Uzvaras vārtus somiem guva Tomijs Jokinens.

Ceturtdaļfinālā Latvijas speciālista Harija Vītoliņa trenētā "HC Davos" komanda tiksies ar Roberta Bukarta pārstāvēto Čehijas klubu "Ocelārži". Šā dueļa uzvarētāji pusfinālā spēlēs ar "KalPa".

Kanādas izlases pretinieki pusfinālā būs "Metallurg" un "Ice Tigers" spēles uzvarētāji.