Pasaules U-20 čempionāta pusfinālā svētdien iekļuva Kanādas un Krievijas junioru izlašu hokejisti, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Kanādas hokejisti ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) pieveica Šveices vienaudžus, lai gan vēl pēdējās trešdaļas piektajā minūtē kanādiešiem bija minimāls pārsvars. Ceturtos vārtus Kanādas juniori guva, ripu raidot jau tukšos pretinieku vārtos.

Tikmēr fantastiskā kārtā pusfinālā iekļuva Krievijas U-20 izlase, kas pagarinājumā ar 4:3 (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) pieveica Somiju. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Somija bija vadībā ar 3:1, taču Krievijas juniori, pateicoties uzbrucēja Jevgeņija Kuzņecova fantastiskajam sniegumam, atspēlējās un iekļuva pusfinālā.

Nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām Kuzņecovs vairākumā samazināja somu pārsvaru līdz 2:3, bet pusotru minūti pirms trešā perioda beigām viņš palīdzēja Maksimam Kicinam izlīdzināt rezultātu. Savukārt pagarinājuma septītajā minūtē Kuzņecovs guva savus otros vārtus mačā, ievedot Krieviju pasaules čempionāta pusfinālā.

Tagad pasaules U-20 čempionāta pusfinālā Ziemeļamerikas derbijā ASV tiksies ar Kanādu, bet eiropiešu duelī Krievija spēlēs pret Zviedriju.