Kariņš: neredzu iespējas hokeja čempionātu Rīgā sarīkot ar skatītāju klātbūtni
Foto: Valsts kanceleja

Pašlaik neredzu iespējas pasaules hokeja čempionātu Rīgā sarīkot ar skatītāju klātbūtni, trešdien televīzijas kanālā TV3 paziņoja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kariņš atgādināja, ka pašlaik Covid-19 epidemioloģiskā situācija Latvijā pasliktinās. Labāk cilvēkiem to pateikt skaidri jau tagad, nevis uzturēt kaut kādas veltīgas cerības, piebilda politiķis.

Trešdien uz kārtējo sēdi sanāks pasaules hokeja čempionāta rīcības komiteja. Komitejas sēde notiks plkst. 13, un šoreiz tai plāno pievienoties arī Krišjānis Kariņš.

Iepriekšējā sēdē 19. aprīlī rīcības komiteja izskatīja provizoriskus variantus par skatītāju ielaišanu uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm Rīgā, bet nekādus lēmumus nepieņēma.

Rīcības komitejā izskatīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) izstrādātos scenārijus par skatītāju ielaišanu uz spēlēm klātienē. Nekādu lēmumu par piedāvātajiem variantiem komitejā nebija, jo esošais Ministru kabineta regulējums neparedz skatītāju ielaišanu sporta spēlēs.

LHF piedāvāja, ka skatītājiem iekštelpās tiktu nodrošināta Covid-19 testēšana. Testēšanai izmantotu siekalu eksprestestus. Piedāvātais koncepts paredzēja izveidot atsevišķas ieejas arēnas zonās, marķētus krēslus, skatītājiem būtu jālieto sejas maskas un jāievēro divu metru distance.

Šādi "Arēnā Rīga" bija iecerēts ielaist 2660 skatītājus, bet Olimpiskajā centrā – 1058 skatītājus.

Tags

Hokejs Krišjānis Kariņš Latvijas Hokeja federācija Pasaules čempionāts hokejā TV3
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form