Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā piektdien latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš guva vārtus, palīdzot viņa pārstāvētajai Vankūveras "Canucks" komandai ar rezultātu 4:1 uzvarēt Kalgari "Flames".

Pēc šīs spēles rezultāts šajā sērijā kļuva neizšķirts 1-1.

Ķēniņš vārtus guva trešā perioda sākumā, kad pēc Bo Horvata piespēles raidīja ripu vārtos, panākot rezultātu 3:0. Tie viņam bija pirmie vārti Stenlija kausa izcīņā. Šajā mačā Ķēniņš nospēlēja 11:15 minūtes, kur laikā divas reizes pielietoja spēka paņēmienus un izdarīja četrus metienus. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu "+1".

"Canucks" labā ar vārtu guvumiem izcēlās arī Daniels Sedīns, Kriss Higins un Radims Vrbata. "Flames" labā vienīgo reizi precīzi meta Kriss Rasels.

Nākamā spēle risināsies Kalgari.

Ķēniņš aizvadītajā NHL regulārajā čempionātā aizvadīja 30 spēles, kurā guva četrus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles.