Latvijas hokeja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien Šveices spēcīgākās hokeja līgas (NLA) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla pirmajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, savukārt Čehijas čempionāta sestajā pusfināla spēlē precīzs metiens izdevās arī Ralfam Freibergam.

Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" vienība ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pārspēja Cīrihes "Lions".

Ķēniņš mača 42. minūtē guva savas komandas otros vārtus un panāca spēles rezultātu 2:1. Laukumā viņš pavadīja 17:22 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa vārtiem, nopelnīja noraidījumu, bloķēja vienu pretinieka metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā mačā uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas "Servette" izbraukumā ar 1:2 piekāpās "Fribourg-Gotteron"

Čehijā Ralfa Freiberga pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" viesos ar 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) zaudēja Māra Bičevska pārstāvētajai "Mlada Boleslav", kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 3-3.

Freibergs savas komandas otros vārtus guva trešā perioda desmitajā minūtē, tobrīd panākot 2:3. Aizsargs laukumā nospēlēja desmit minūtes un 58 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bičevskis šajā spēlē laukumā pavadīja 19 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 11 no 24 iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvaras vārtus "Mlada Boleslav" komandā otrā perioda pēdējā minūtē guva Ondržejs Najmans. Pāvels Kousals uzvarētāju labā iemeta divus vārtus.

Otrā pusfinālā Liberecas "Bili Tygri" ar 3-2 uzvar Prāgas "Sparta".