Pagarinājuma trešajā minūtē gūtie Kevina Portera vārti ļāva Kolorādo „Avanalnche” gūt uzvaru Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, pārtraucot Sanhosē „Sharks” četru uzvaru sēriju.

„Kad spēle nonāca līdz pagarinājumam, zinājām, ka uzvarēsim,” teica Porters.

Pirmais periods beidzās ar neizšķirtu 1:1, bet pēc otrā mājinieki, Sanhosē „Sharks” jau bija izvirzījušies vadībā ar 3:1. Trešajā trešdaļā Kolorādo „Avalanche” spēja izlīdzināt rezultātu, novedot spēli līdz pagarinājumam, kurā guva uzvaras vārtus.

Kolorādo „Avalanche” šī bija otrā uzvara pēc kārtas, un Ziemeļrietumu konferences kopvērtējumā viņi ieņem otro vietu aiz Vankūveras „Canucks”. Sanhosē „Sharks” Klusā okeāna konferences kopvērtējumā ir trešie.