Krievijas U-20 hokeja izlase, kas tik neveiksmīgi iesāka šāgada pasaules čempionātu, pirmdien iekļuva tā finālā, pusfināla spēlē ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) uzvarot Zviedrijas vienaudžus.

Pirmajā trešdaļā vienīgos vārtus guva Vladimirs Tarasenko, un otrā perioda astotajā minūtē Deniss Golubevs Krievijas izlases pārsvaru dubultoja – 2:0, taču trešdaļas beigās zviedriem izdevās vienus vārtus atgūt, vārtus guva Ādams Larsons.

Trešā perioda sākumā Kalle Jarnkroks rezultātu izlīdzināja, bet 17. minūtē Zviedrija izvirzījās vadībā, kad Patrikam Čelinam izdevās realizēt skaitlisko vairākumu – 3:2. Taču Krievijas izlase cīnījās līdz galam, un pusotru minūti pirms spēles beigām Sergejs Kaļiņins izlīdzināja rezultātu – 3:3.

Pagarinājumā vārti netika gūti un mača uzvarētāju noteica pēcspēles metienos, kuros veiksmīgāki bija krievi – uzvaras vārtus viņiem guva otro vārtu autors Deniss Golubevs.

Grupu turnīrā Krievijas izlase zviedriem piekāpās ar 0:2.

Finālā Krievijas izlase tiksies ar Kanādas un ASV spēles uzvarētājiem.