Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas "Penguins" zvaigzne Sidnijs Krosbijs pēc desmit mēnešu ilgas smadzeņu satricinājuma ārstēšanas pirmdien atgriezās laukumā un ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja savai vienībai svinēt uzvaru.

"Penguins" vienība ar rezultātu 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) izbraukumā pārspēja Ņujorkas "Islanders" komandu.

Krosbijs spēles sestajā minūtē ar precīzu metienu atklāja spēles rezultātu, bet pirmās trešdaļas izskaņā ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Brūkam Orpikam panākt 2:0.

Otrajā trešdaļā "Penguins" kanādiešu zvaigzne iesāka uzbrukumu, kuru noslēdza Jevgēņijs Malkins, kā arī guva komandas piektos vārtus. Vēl vienu reizi Pitsburgas komandas labā precīzs bija Stīvs Salivans.

Ar šādu rezultativitāti Krosbijs izcēlās spēlējot nepilnas 16 minūtes.

Krosbijs nebija spēlējis kopš 5.janvāra, kad pēc spēka paņēmiena atsvaidzināja gūto galvas traumu.