Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Tampabejas "Lightning", pateicoties Ņikitas Kučerova gūtiem uzvaras vārtiem, trešdien izslēgšanas spēļu Austrumu konferences finālsērijā panāca vadību 2-0.

"Lightning" hokejisti sērijas otrajā mačā ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pieveica Ņujorkas "Islanders".

Spēles rezultātu jau mača otrajā minūtē atklāja "Islanders" hokejists Mets Martins, kura raidītā ripa Andreja Vasiļevska sargātajos vārtos nonāca pēc rikošeta. Ņujorkas komanda gan neizmantoja iespējas, ko sagādāja Aleksa Kilorna rupjais spēka paņēmiens pret Broku Nelsonu, par kuru "Lightning" hokejists tika izraidīts no spēles, bet viņa pārstāvētā komanda piecas minūtes spēlēja mazākumā.

Turpretim perioda izskaņā Tampabejas vienība realizēja vien savu ceturto izpildīto metienu – no zilās līnijas precīzs bija Viktors Hedmans, panākot rezultātu 1:1.

Savukārt mača liktenis tika izšķirts vien deviņas sekundes pirms pamatlaika beigām, kad vētrainu "Lightning" komandas uzbrukumu ar precīzu metienu noslēdza Ņikita Kučerovs.

Krievijas vārtsargu duelī 27 no 28 raidījumiem "Lightning" vārtos atvairīja Vasiļevskis, bet Varlamovs stājās ceļā 19 pa viņa vārtiem mestajām ripām.

Piektdien savā starpā spēkosies Rietumu konferences finālsērijas komandas Vegasas "Golden Knights" un Dalasas "Stars", kuru sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1, bet sestdien uz ledus kāps Tampabejas un Ņujorkas hokejisti.