Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā otrdien kārtējo spēli aizvadīja Vinipegas "Jets", taču Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda atkal nedevās laukumā.

Kārtējā mačā trešdien Vinipegas komanda viesos ar 4:1 pieveica vienus no saviem galvenajiem konkurentiem Karolīnas "Hurricanes", nostiprinoties Dienvidaustrumu divīzijas vadībā. Kulda līgumu ar "Jets" parakstīja pagājušās nedēļas sākumā, taču joprojām nav piedalījies nevienā spēlē.

Mačā pirmie vārtus guva "Hurricanes" hokejisti – septītajā minūtē precīzs bija Jirži Tlustijs. 14.minūtē Oli Jokinens izlīdzināja rezultātu, bet otrā periodā Tobiass Enstrēms un Nikolajs Antropovs panāca jau 3:1 "Jets" labā. Ceturtos vārtus Vinipegas komandai trešā perioda 13.minūtē guva Evanders Keins.