Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Vinipegas "Jets" komanda uzvarēja Ņūdžersijas "Devils, šavukārt Kaspara Daugaviņa Otavas "Senators" piedzīvoja zaudējumu spēlē pret Vašingronas "Capitals'.

"Jets" Ņūdžersijas holejistus uzvarēja savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0). Kulda laukumā pavadīja 11 minūtes un 22 sekundes, un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Uzvarētājiem divus vārtus guva Evanders Keins.

Daugaviņa "Senators" viesos pagarinājumā ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) zaudēja Vašingtonas "Capitals" komandai. Daugaviņš nospēlēto 14 ar pusi minūšu laikā veica vienu metienu pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu, bet pirmajā trešdaļā par pretinieka ķeksēšanu nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Spēli viņš beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.
Uzvaras vārtus pagarinājuma 12.sekundē guva Brūks Leičs.