Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien kautiņā piedalījās latviešu aizsargs Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvēta komanda Čikāgas "Wolves" atspēlējās no 0:3 un ar 6:3 (0:2, 4:1, 2:0) pieveica "Grand Rapids Griffins".

Otrā perioda septītajā minūtē, aizstāvot savu komandas biedru, Kulda izkāvās ar Gregu Amadjo, par ko abi hokejisti nopelnīja piecas soda minūtes. Vēlāk sekoja atkal viens kautiņš, kas pilnībā sapurināja Čikāgas spēlētājus, "Wolves" pārņēma iniciatīvu un pārliecinoši uzvarēja ar 6:3.

Kulda mačā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.