Latvijas U-23 jeb dublieru hokeja izlase pirmdien Trīs jūru pārbaudes turnīrā Polijā sagrāva Igaunijas valstsvienību.

Latvija ar rezultātu 14:0 (4:0, 5:0, 5:0) sagrāva Igauniju.

Pēc nepilnām četrām spēlētām minūtēm 1:0 panāca Gustavs Millers, kurš vārtu priekšā bija pirmais pie vārtsarga atsistās ripas. Gunāram Skvorcovam pārsvaru dubultot izdevās, kad pirmajā periodā bija atlikušas septiņas minūtes. Arī viņš aktīvi nocīnījās vārtu priekšā, par ko tika atalgots ar atlēkušo ripu, kas īsi pēc tam pārvērsta gūtos vārtos.

Aptuveni minūti vēlāk, tāpat kā Skvorcovs, skaitlisko vairākumu realizēja Toms Andersons, kurš precīzi meta no iemetiena apļa. Andersons vēlreiz no teju tās pašas pozīcijas izcēlās divas ar pusi minūtes līdz pirmā perioda beigām.

Otrā perioda piektajā minūtē 5:0 nokārtoja Raimonds Vītoliņš, četras minūtes vēlāk sestos vārtus guva Kristaps Skrastiņš, bet 7:0 spēles 34. minūtē panāca Daniels Mūrnieks. Līdz trešdaļas beigām divreiz precīzi meta Frenks Razgals, uzbrucējam abas reizes izceļoties no tuvas distances.

Pēdējā perioda trešajā minūte Gvido Jansons no vārtu priekšas realizēja skaitlisko vairākumu, Latvijas izlasei sasniedzot desmit gūto vārtu robežu. Desmit minūtes vēlāk sev "hat-trick" noformēja Razgals, kurš vēl ceturtos vārtus guva trīs minūtes līdz mača beigām. Aptuveni 20 sekundes pēc Razgala ceturtajiem vārtiem no zilās līnijas ar spēcīgu metienu izcēlās Arvils Bergmanis. Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām Jansons guva savus otros vārtus, panākot gala rezultātu 14:0.

Otrā šī turnīra spēlē Polija pirmdien ar 8:1 sagrāva Lietuvu.

Trešdien plkst. 18 pēc Latvijas laika valstsvienība spēkosies ar Poliju.

Svētdien Latvijas izlase pārbaudes turnīra pirmajā mačā ar 5:0 uzvarēja Lietuvu.

Latvijas dublieru izlasi šajā turnīrā vada Daugavpils "Dinaburga" vienības galvenais treneris Atvars Tribuncovs, bet viņam asistē Agris Saviels. Vārtsargu treneris ir Nikolajs Žurkovs.

Vēl februārī sarunā ar aģentūru LETA Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols pieļāva ideju, ka Trīs jūru pārbaudes turnīrā Latviju varētu pārstāvēt U-20 izlase, kurai šogad nebija iespēja spēlēt pasaules junioru čempionātā pirmajā divīzijā.