Latvijas hokeja valstsvienība, gatavojoties Soču olimpiskajām spēlēm, otrajā pārbaudes sestdien ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Krievijas otrajai izlasei.

Spēles rezultātu mača septītajā minūtē atklāja Krievijas izlases hokejists Maksims Karpovs. Latvijas izlase izlīdzinājumu panāca 37.minūtē, kad vārtu priekšā veiksmīgi nocīnījās Kaspars Daugaviņš.

Trešajā periodā Nikita Filatovs izvirzīja vadībā Krieviju, bet trīs minūtes vēlāk Kristaps Sotnieks panāca 2:2. Tad Kaspars Saulietis no vārtu priekšas izvirzīja Latviju vadībā, tomēr pēcāk Krievijas hokejista izgājienā tika pārkāpti noteikumi un piešķirts soda metiens. Pie tam vārtsargs Edgars Masaļskis guva savainojumu un atstāja laukumu. Filatovs "bulīti" realizēja. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, un arī pagarinājumā rezultāts nemainījās. Savukārt pēcspēles metienu sērijā Krievijai uzvaru nodrošināja Fjodors Malihins.

"Spēles pirmajās divās trešdaļās bijām saguruši, trešajā periodā sākām spēlēt. Pirmajās divās trešdaļās bijām pazuduši," pēc mača sacīja Latvijas izlases kapteinis šajā mačā Kristaps Sotnieks, kurš bija pagodināts par kapteiņa lomu."Prieks par Edgaru Masaļski un Māri Jučeru, kuri varēja sevi parādīt."

Piektdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē Latvijas izlase uzvarēja ar rezultātu 4:1

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi.