Latvijas hokeja izlase noslēgusi savu dalību Dienvidkorejā notiekošajā pārbaudes turnīrā "Olympic Legacy Cup", ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) pagarinājumā zaudējot Kazahstānas izlasei.

Spēles rezultāts tika atklāts otrajā periodā, kad ar vārtu guvumu izcēlās Francijā spēlējošais Elvijs Biezais. Kazahstānas izlase gan rezultātu izlīdzināja, kā arī trešās trešdaļas sākumā piespieda Latvijai nonākt zaudētājos ar 1:2.

Mazliet vairāk nekā desmit minūtes līdz spēles beigām pēc Vladislava Adeļsona piespēles 2:2 panāca Rūdolfs Maslovskis. Spēles pagarinājumā Kazahstānas izlasei bija nepieciešamas trīs minūtes, lai izrautu uzvaru un spēle noslēgtos ar rezultātu 2:3.

Iepriekšējās divās turnīra spēlēs Latvija ar 6:2 pārspēja turnīra rīkotājus Dienvidkoreju, bet ceturtdien ar 6:3 pieveica Japānas izlasi.

Latvijas izlasi šajā turnīrā vadīja "Zemgale/LLU" galvenais treneris Valērijs Kuļibaba, bet viņam asistēja Igors Smirnovs. Komandas sastāvu galvenokārt veidoja vietējās Optibet Hokeja līgās sportisti.

Izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs, kā arī vairākas valstsvienības pamatvērtības tikmēr izmantoja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pauzi, lai piedalītos Latvijas Hokeja federācijas (LHF) rīkotā seminārā.