Latvijas hokeja izlase otrajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 pagarinājumā piekāpās mājiniecei Slovākijai.

Spēles pirmajos divos periodos Slovākijas valstsvienība vairāk darbojās ar ripu un ievērojami biežāk apdraudēja Ivara Punnenova sargātos vārtus.

Trešā perioda ievadā pēc Oskara Cibuļska uzmetiena pa vārtiem Miks Indrašis vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu, taču šo vārtu guvumu neieskaitīja, jo uzbrucējs ar vienu kāju atradās vārtsarga laukumā. 49. minūtē arī Slovākijai neieskaitīja Martina Martina Faško-Rudaša gūtos vārtus, jo Punnenovam pirms atkārtotā metiena izsita nūju.

Arī šī spēle nonāca līdz pagarinājumam, un slovāks Jurajs Slafkovskis izmantoja Latvijas laukuma spēlētāju nesaprašanos ar vārtsargu un izrāva uzvaru.

Slovākijas izlase šajā mačā izdarīja 36 metienus pa vārtiem, bet Latvijas izlase atbildēja ar 13 metieniem.

Otrdien Latvijas izlase uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 2:1.

14. un 15. maijā Latvijas izlase mājās pret Šveici aizvadīs savas pēdējās divas pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Pasaules hokeja čempionāts sāksies tieši pēc mēneša, 21. maijā.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.