Latvijas hokeja izlase piektdien viesos otrajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta piedzīvoja vēl vienu bezcerīgu zaudējumu, "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros ar 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) piekāpjoties Somijai.

Mača pirmajā periodā milzīgs pārsvars piederēja Somijas hokejistiem, tomēr vārtus gūt viņi nespēja. Tikmēr Latvija pie uzbrukuma iespējām tika reti. Otrajā trešdaļā cīņas gaita nemainījās, un sestajā minūtē Mīka Lahti atklāja rezultātu, kad veiksmīgi spēlēja vārtu priekšā. Pēc pāris minūtēm Somija panāca divu vārtu pārsvaru, kad Veli Mati Savinainens bija precīzs izgājienā pret Latvijas izlases vārtsargu Jāni Kalniņu.

Latvijas izlasei otrā perioda izskaņā izdevās vienus vārtus atspēlēt. Aleksejs Širokovs pārtvēra piespēli un realizēja izgājienu pret vārtsargu, izdarot precīzu delnas metienu. Trešajā periodā Somijas izlasei izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, jo precīzi meta Tomass Kīskinens, Jani Tupurainens un Peteri Virtanens.

Detalizētāku spēles aprakstu var apskatīt portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.