Latvijas izlases hokejisti finansiāli atbalstīs bērnu un jauniešu čempionātu. Atklātā vēstule
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlases spēlētāji ir nolēmuši finansiāli atbalstīt valsts bērnu un jauniešu hokeja čempionātu, par to paziņojot atklātā vēstulē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nododam jūsu uzmanībai pilnu šīs vēstules tekstu:

Latvijas izlases hokejisti finansiāli atbalstīs Bērnu un jauniešu čempionātu

Līdzšinējie notikumi Latvijas Hokeja federācijā un tās saimniecībā īsti neveicināja šī sporta veida attīstību, par ko liecināja neskaitāmie skandāli un intrigas, kuras nereti tika pārnestas arī uz izlases ģērbtuvi. Taču līdz ar jaunajām pārmaiņām Latvijas Hokeja federācijas iekšienē, mēs, izlases hokejisti, ceram, ka negatīvā aura ap izlasi un citas negācijas ir izgaisušas un nākotnē pret spēlētājiem un Latvijas valstsvienību būs tikai un vienīgi pozitīva attieksme. Ar šo vēstuli vēlamies arī apliecināt savu gatavību pārstāvēt Latvijas nacionālo izlasi un cīnīties par augstām vietām!

Mēs, Latvijas hokeja izlases spēlētāji, esam ļoti priecīgi par jaunajām izmaiņām un ceram, ka tās ienesīs jaunas vēsmas ne tikai federācijas darbā, bet arī izlases saturā un visā hokeja attīstībā. Apzināmies, ka katram ar hokeju saistītam cilvēkam būtu jāpieliek roka, lai veicinātu sporta veida attīstību un sekmētu piramīdas veidošanos, sākot no bērnu hokeja līdz pat pieaugušo izlasei un profesionālajam sportam.

Mainoties cilvēkiem un esošajai situācijai Latvijas hokeja saimniecībā, saprotam, ka arī mēs nevaram palikt vienaldzīgi, tādēļ esam gatavi palīdzēt Latvijas hokejam ne tikai spēles laukumā, bet arī finansiāli, ziedojot 40 000 eiro Latvijas Bērnu un jaunatnes hokeja čempionātam. Liela daļa no Latvijas hokeja izlases spēlētājiem tieši savā dzimtenē uzsāka pirmās hokeja nodarbības un mēs apzināmies, cik būtiski ir jau pašā bērnībā puišiem ielikt spēcīgus spēles pamatus. Tieši bērnu un jauniešu hokejā ir meklējami nākamie mūsu izlases papildinājumi, par ko liecina arī jauniešu un junioru izlašu rezultāti – gan U-18, gan U-20 spēlē Elites divīzijā, bet šo spēlētāju nākamais solis jau būs nacionālā izlase.

Mēs paši esam gājuši šo ceļu, esam pelti un arī lutināti, mums ir bijusi iespēja veidot savu karjeru ne tikai caur klubiem, bet arī caur valstsvienību un secinām, ka nākotnes vārdā ir laiks arī pašiem dot savu ieguldījumu Latvijas hokejā.

Latvijas nacionālās valstsvienības spēlētāju vārdā

Kaspars Daugaviņš

Tags

Hokejs Kaspars Daugaviņš Latvijas Hokeja federācija Latvijas hokeja izlase
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form