Latvija U-20 hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra spēlē, kas notiek Vācijas pilsētā Fisenē, ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) pārspēja Austrijas vienaudžus.

Otrā perioda ievadā Latvijas hokejisti spēlēja vairākumā, un Emīls Ģēģeris no aizvārtes piespēlēja Rūdolfam Polcam, kurš ar metienu, neapturot ripu, guva pirmos vārtus mačā. Savukārt piecas minūtes vēlāk Latvijai vēl viena vairākuma realizācijai bija nepieciešamas tikai 16 sekundes. Rihards Melnalksnis iemeta ripu uzbrukuma zonā, un tā negaidīti izlēca vārtu priekšā, kur Daniels Bērziņš bija acīgākais un nekavējoties meta ripu vārtos. Otrajā periodā latvieši vairākumā guva arī trešos vārtus, kad 36. minūtē Harijs Brants pēc pacietīgas izspēles izdarīja precīzu tālmetienu.

Mača 45. minūtē Jānis Vizbelis pēc pārtvertas ripas devās uzbrukumā un ar otro metienu guva vārtus, panākot rezultātu 4:0, tomēr "sausā" šo spēli aizvadīt neizdevās, , jo četras minūtes pirms pamatlaika beigām austrieši vienus vārtus atspēlēja.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargāja Jānis Voris, kurš atvairīja deviņus no 10 pretinieku metieniem.

Latvijas U-20 hokejisti pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīru iesāka ar maču pret Franciju, taču piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3. Trešdien Latvijas hokejisti tiksies ar Vāciju, piektdien būs mačs ar Norvēģiju, bet turnīra noslēgumā sestdien būs tikšanās ar Baltkrieviju.

Turnīra kopvērtējumā Latvijas izlasei šī uzvara ļāva pakāpties uz trešo vietu, kamēr līderpozīcijā ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Baltkrievija, savukārt Vācija tikusi pie pieciem punktiem. Tikai turnīra uzvarētāja izcīnīs ceļazīmi uz augstāko divīziju.