Latvijas U-20 hokejistiem otrais zaudējums Žoltoka piemiņas turnīrā

Otro zaudējumu divās spēlēs Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā piektdien "Arēnā Rīga" piedzīvoja Latvijas U-20 hokeja izlase, kas ar 2:4 (0:0, 1:3, 1:1) piekāpās Baltkrievijai.

Baltkrievijai pirmos vārtus otrā perioda sākumā guva Aleksandrs Karakulko, bet otrā perioda sestajā minūtē Antons Kirečko realizēja baltkrieviem lielo vairākumu. Otrā perioda 16.minūtē baltkrievi vairākumā panāca jau 3:0, bet pēc nepilnām divarpus minūtēm Latvijai pirmos vārtus guva Emīls Potapovs.

Pēdējās trešdaļas 13.minūtē Aleksandrs Kogaļevs, bet nepilnas sešas minūtes pirms mača beigām latvija lielajā vairākumā samazināja rezultāta starpību - precīzs šoreiz bija Toms Bernhards.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā dienā Latvija sīvā cīņā pagarinājumā ar 0:1 zaudēja Dānijai. Sestdien pēdējā spēlē Latvija tiksies Austriju, kas arī piedzīvojusi divus zaudējumus. Piektdien austrieši ar 2:5 piekāpās Dānijai, bet vakar ar 0:4 zaudēja Baltkrievijai.