Ar uzvaru pārbaudes turnīru Baltkrievijā sestdien noslēdza Latvijas U-20 hokeja izlase, kas ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pieveica Austrijas vienaudžus.

Mača pirmajā trešdaļā pēc spēlētām desmit minūtēm rezultātu atklāja Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts, bet otrā perioda sestajā minūtē Austrijas valstsvienības labā precīzs bija Štefans Nadors.

Taču piecas minūtes vēlāk Vitālijs Hvorostiņins atkal izvirzīja vadībā Latvijas izlasi, bet Toms Andersons trešās trešdaļas sākumā panāca jau 3:1.

Turpinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kad vēlreiz precīzs bija Bukarts, bet Austrijas vienības labā vārtus guva Johaness Bišofbergers, panākot spēles gala rezultātu 4:2.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē ceturtdien Latvijas U-20 izlase pagarinājumā ar 3:4 zaudēja mājiniecei Baltkrievijas U-20 izlasei, bet otrajā cīņā ar 5:3 pārspēja Dānijas vienaudžus.

Latvijas hokejistiem joprojām saglabājas iespējas triumfēt šajā turnīrā, taču tad Dānijai jāpārspēj mājinieki baltkrievi.

Latvijas U-20 hokeja izlasei šīs ir sagatavošanās turnīrs pirms pasaules čempionāta, uz kuru Latvijas jaunie hokejisti dosies decembra otrajā pusē. Pirms U-20 pasaules čempionāta Latvijas juniori Kanādā aizvadīs divas pārbaudes spēles. 20. decembrī Okotoksā sacentīsies ar Čehiju un 22. decembrī Brūksā ar Dāniju.