Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionāta pirmajā divīzijā A grupas pirmajā spēlē ar Lielbritāniju svinēja pārliecinošu uzvaru, sagraujot britu junioru izlasi ar 6:1 (1:0, 4:0, 1:1).

Pēc pirmās trešdaļas Latvijas izlases pārsvars bija minimāls, 1:0 – 14. minūtē vārtus guva Elvijs Biezais. Pēc otrā perioda Latvijas valstsvienības pārsvars jau bija nopietnāks, 5:0. Otros vārtus šai mačā guva Biezais, divreiz Lielbritānijas komandas vārtsargu Benu Bounu otrajā periodā pārspēja arī Zemgus Girgensons un vienreiz Kristians Pelšs. Turklāt piektos vārtus Latvijas labā Biezais guva, komandai spēlējot skaitliskajā mazākumā.

Trešā trešdaļa beidzās ar neizšķirtu, „goda vārtus” britu labā guva Tomass Skvairs, realizējot skaitlisko vairākumu, bet Juris Upītis perioda 15. minūtē atkal palielināja Latvijas izlases pārsvaru līdz pieciem vārtiem – 6:1.

Vēl vienā grupas spēlē Itālija atstāja „sausā” Japānu, uzvarot ar 6:0.

Otrdien Latvijas izlase tiksies ar Ukrainas valstsvienību, kura pirmdien smagi, ar 2:7 (0:1, 1:2, 1:4), zaudēja mājiniekiem baltkrieviem.