Latvijas U-20 hokeja izlase Sergeja Žoltoka piemiņas turnīru sestdien noslēdza ar trešo zaudējumu trīs spēlēs.

Latvijas U-20 hokejisti aizvadītajā mačā ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Austrijas vienaudžiem.

Austrijas izlase spēles 11.minūtē izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Lukass Haudums. 24.minūtē Bernds Volfs austriešiem panāca divu vārtu pārsvaru, taču desmit minūtes vēlāk Romāns Semjonovs Latvijas komandai vienus vārtus atspēlēja.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā dienā Latvija sīvā cīņā pagarinājumā ar 0:1 zaudēja Dānijai, bet otrajā cīņā ar 2:4 piekāpās Baltkrievijai. Tikmēr austrieši ar 2:5 piekāpās Dānijai, bet ar 0:4 zaudēja Baltkrievijai.

Latvijas U-20 hokeja izlases sastāvs Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā:

vārtsargi - Elvis Merzļikins ("Lugano", Šveice), Ivars Punnenovs (Rapersvīles "Jona Lakers", Šveice), Kristiāns Čopejs ("Dinamo Juniors");

aizsargi - Matīss Gelažis, Ralfs Grīnbergs, Toms Bernhards (visi - "Dinamo Juniors"), Krists Apsītis ("Rīga"/"Prizma"), Ričards Matuzevičs, Mārtiņš Oskars Freimanis (abi - Viļņas "Baltika", Lietuva), Imants Leščovs ("Zeļenograd", Krievija), Viesturs Tampe ("Karhu HT" U-20, Somija);

uzbrucēji - Deivids Sarkanis, Ričards Kondrāts (abi - "Rīga"), Jegors Samofalovs, Artūrs Logunovs, Dimitrijs Komarņickis, Edgars Opuļskis (visi - "Dinamo Juniors"), Sandis Grīnbergs, Filips Plostnieks (abi - "Rīga"/"Prizma"), Linards Mazurs-Mago, Leonards Rimjāns, Valters Freijs, Emīls Potāpovs (visi - "Baltika"), Martins Lavrovs ("Karhu HT" U-20), Romāns Semjonovs ("Orebro" J20, Zviedrija).