Līdervienība "Mogo"/LSPA otrdien Rīgā "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē otro reizi četru dienu laikā pieveica "Olimp"/"Venta 2002".

"Mogo"/LSPA apspēlēja čempioni "Olimp"/"Venta 2002" ar 6:2 (1:0, 3:1, 2:1).

Oskars Bārtulis pirmajā periodā atklāja rezultātu, bet Aleksejs Širokovs 23.minūtē viesiem panāca izlīdzinājumu - 1:1. Tomēr vēl otrajā periodā mājinieki guva trīs vārtus, būtībā izšķirdami spēles uzvarētāju.

Uzvarētāju rindās četrus (2+2) rezultativitātes punktus sakrāja Rūdolfs Polcs, trīs (0+3) - Kārlis Bucenieks, bet pa diviem - Bārtulis (1+1) un Ričards Grīnbergs (0+2).

Par labāko spēlētāju mājinieku komandā tika atzīts uzbrucējs Rihards Liģis, bet viesu - uzbrucējs Ņikita Priede.

Jau ziņots, ka sestdien "Olimp"/"Venta 2002" savā laukumā atzina līderu pārākumu ar 2:5 (0:1, 1:3, 1:1).

Otrā otrdienas mačā Rīgas "Prizma" savā laukumā pagarinājumā ar 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:1) zaudēja Daugavpils "Dinaburga" vienībai.

Edgars Lipsbergs 87 sekundes pēc spēles sākuma vairākumā izvirzīja mājiniekus vadībā, bet viesi līdz perioda beigām izvirzījās vadībā ar 2:1.

Otrajā periodā jau "Prizma" guva divus vārtus, 36 sekundes pirms pārtraukuma Kristapam Riekstiņam panākot 3:2.

Izlīdzinājumu 46. minūtē mazākumā panāca Artjoms Pugolovkins - 3:3.

Pagarinājumā uzvaras vārtus 53 sekundes pirms papildlaika beigām iemeta Vladislavs Ļeščenko, kuram tie bija otri spēlē.

Mājiniekiem divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Valters Apfelbaums, kurš arī tika atzīts par labāko "Prizma" vienībā. Viesiem šādu godu izpelnījās Vladislavs Barkovskis.

Daugavpils komandā bez Ļeščenko divus punktus sakrāja arī Pugolovkins 91+1) un aizsargs Timofejs Fiļipovs, bet vārtos Reinis Liepiņš atvairīja 34 no 37 mājinieku metieniem.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 52 punktiem 28 cīņās ieņem "Mogo"/LSPA komanda, kurai ar 45 punktiem 26 mačos seko "Zemgale"/LLU. "Liepāja" ar 36 punktiem 25 dueļos ir trešā, bet aiz tās ar 25 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem ierindojas "Olimp"/"Venta 2002". Piektajā vietā ir Hokeja skola "Rīga", kas izcīnījusi 17 punktus 24 spēlēs, sestajā vietā ar 11 punktiem 28 mačos atrodas "Dinaburga", bet ar sešiem punktiem 30 spēlēs pēdējo vietu ieņem Rīgas "Prizma".

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja "Olimp"/"Venta 2002", bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja "Zemgale"/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.