Tampabejas “Lightning” hokejisti pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas fināla otrajā spēlē ar rezultātu 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) pārspēja Dalasas “Stars” un sērijā līdz četrām uzvarām izlīdzināja rezultātu 1-1.

Pirmajā trešdaļā “Lightning” četru minūšu laikā guva trīs vārtus. Breidens Points 12. minūtē vairākumā izdarīja perfektu metienu no uzbrukuma zonas vidus, trīs minūtes vēlāk Ondržejs Palats noslēdza vēl vienu lielisku vairākuma izspēli, metot tukšajā vārtu stūrī, savukārt 16. minūtē Kevins Štenkirks pārsteidza “Stars” vārtsargu Antonu Hudobinu ar precīzu metienu cauri spēlētāju burzmai.

“Stars” sāka pakaļdzīšanos un otrajā trešdaļā vienus vārtus atguva. Džo Pavelskis lieliski nocīnījās vārtu priekšā un iedabūja ripu vārtos, bet tad spēles 46. minūtē Matiass Janmarks noslēdza ātro pretuzbrukumu, sagaidot lielisku piespēli pie pašiem vārtiem un iedabūjot ripu tajos.

Stenlija kausa izcīņas fināls turpināsies naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika.