Nacionālās hokeja līgas (NHL) iepriekšējās sezonas Stenlija kausa ieguvēja Tampabejas "Lightning" otrdien svinēja uzvaru šīs sezonas "play-off" otrās kārtas otrajā spēlē.

"Lightning" viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja Karolīnas "Hurricanes" un Centrālās divīzijas finālsērijā panāca 2-0.

Stenlija kausa pusfinālu sasniegs komanda, kas pirmā uzvarēs četras spēles.

"Lightning" otrā perioda astotajā minūtē vadībā izvirzīja Alekss Kilorns, kurš izcēlās ar tālu metienu. Nākamā perioda devītajā minūtē Entonijs Sirelli neatlaidīgi nospēlēja uzbrukuma zonā un, metot ar nūjas lāpstiņas neērto pusi, panāca 2:0.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikusi pusotra minūte, Andrejs Svečņikovs, precīzi metot no vārtu priekšas, samazināja viesu pārsvaru. Tobrīd "Hurricanes" spēlēja bez vārtsarga, bet ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Lielu artavu uzvarā deva Tampas komandas vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 31 metienu. Kādreizējais Kristera Gudļevska konkurents sērijas pirmajā spēlē neitralizēja 37 metienus.

Otrā laukuma galā Alekss Nedeļkovičs tika galā ar 13 raidījumiem.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.