Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas mačos otrdien uzvaras guva Tampabejas “Lightning” un VankūverasCanucks”, izlīdzinot rezultātu sērijās.

“Lightning” hokejisti ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pieveica Bostonas “Bruins”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Pamatlaikā komandas katrā periodā guva pa vieniem vārtiem. Niks Ričijs jau ceturtajā minūtē deva vadību “Bruins”, bet deviņas minūtes vēlāk Bleiks Kolmens rezultātu izlīdzināja. Tad spēles 35. minūtē Breds Maršāns panāca 2:1 Bostonas vienības labā, tomēr pēc nepilnas minūtes vārtus guva arī “Lightning” uzbrukuma līderis Ņikita Kučerovs. Kolmens 51. minūtē jau vadībā izvirzīja Tampas vienību, taču atkal rezultāts tika izlīdzināts, kad to izdarīja Maršāns, precīzi metot četras minūtes pirms pamatlaika beigām.

Pagarinājumā vajadzēja nospēlēt tikai četras minūtes un 40 sekundes, jo Ondržejs Palats pēc metiena lieliski nocīnījās vārtu priekšā un iedabūja ripu vārtos.

Citā duelī Vankūveras “Canucks” atguvās no sagrāves pirmajā mačā un ar rezultātu 5:2 pārspēja Lasvegasas “Golden Knigts” un arī sērijā izlīdzināja rezultātu 1-1.

“Canucks” labā pirmajā periodā precīzus metienus izdarīja Tailers Tofoli un Bo Horvats, taču Aleks Taks vienus vārtus otrā perioda septītajā minūtē atspēlēja. Eliass Petersons 39. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru Vankūveras vienībai, bet tad Horvats trešās trešdaļas 18. sekundē panāca rezultātu 4:1. Pamatlaika izskaņā Maksa Pačioreti precīzais metiens rezultāta deficītu samazināja līdz 2:4, tomēr spēles noslēgumā Taners Pīrsons meta ripu tukšos vārtos.