Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā palika rezervē, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" vienībai savā laukumā svinot uzvaru.

"Blue Jackets" bija pārāki ar 6:5 (1:0, 3:4, 2:1), pārtraucot divu savu zaudējumu un divu pretinieka uzvaru sēriju.

Mājinieku vārtos Jonass Korpisalo atvairīja 41 no 46 metieniem.

26. minūtē pēc diviem precīziem Kirila Marčenko, kā arī Būna Dženera un Patrika Laines metieniem mājinieki panāca 4:0.

"Oilers" atspēlējās līdz 35. minūtēs beigām ar diviem Konora Makdeivida "goliem", kā arī ar Vorena Fegīla un Leona Draizaitla vārtiem.

Mājiniekiem uzvarēt palīdzēja divi Džeka Roslovica gūtie vārti trešajā trešdaļā. Uzvaru nespēja apdraudēt arī Zeka Haimena 58. minūtē gūtie vārti.

Mājiniekiem Roslovics nopelnīja četrus (2+2) rezultativitātes punktus, bet viesiem ar to pašu atbildēja Makdeivids. Laine sakrāja trīs (1+2) rezultativitātes punktus.

Kolumbusas vienība ar 43 izcīnītajiem punktiem 59 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā atrodas pēdējā – 16. vietā, ar Anaheimas "Ducks" dalot pēdējo vietu līgā, bet "Oilers" Rietumu konferencē ar 72 punktiem 60 spēlēs ir ceturtā.

Nākamo maču "Blue Jackets" aizvadīs svētdien izbraukumā ar Minesotas "Wild" hokejistiem.