Kolumbusas "Blue Jackets" Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins pēc savainojuma ierindā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačos gaidāms tuvāko dienu laikā, pirmdien paziņoja klubs.

Merzļikins ķermeņa lejasdaļas savainojumu guva "Blue Jackets" 2:8 zaudējumā viesos cīņā ar Monreālas "Canadiens".

Nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs naktī uz ceturtdienu viesos pret Ņujorkas "Rangers".

Merzļikins šosezon 30 spēlēs vidēji ielaidis 4,23 ripas un atvairījis 87,6% metienu.

Pēc atgriešanās no Latvijas, kur viņš viesojās ģimenes apstākļu dēļ, Merzļikins sestdien aizvadīja savu pirmo maču līgā kopš 7.marta. Laukumu latvietis pameta trīs minūtes pirms otrā perioda beigām labās kājas savainojuma dēļ.

"Blue Jackets" ar 53 punktiem 72 dueļos ieņem priekšpēdējo vietu līgā.