Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā 65 minūšu laikā tika pārspēts tikai vienreiz, Kolumbusas "Blue Jackets" savā laukumā tiekot pie punkta zaudējumā pēcspēles metienos.

"Blue Jackets" savā laukumā piekāpās Otavas "Senators" ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1).

Rezultātu 12.minūtē vairākumā atklāja Džeks Roslovičs, bet izlīdzinājumu viesiem 48.minūtē panāca Breidijs Tkačaks - 1:1.

Uzvarētājs izšķīrās pēcspēles metienos, kuros ripu vārtos otrajā metienu sērijā iemeta "Senators" uzbrucējs Tims Šticle.

Merzļikins atvairīja 25 metienus jeb 96,2% metienu, bet pretējos vārtos Fīlips Gustafsons tika galā ar 33 metieniem jeb atvairīja 97,1% metienu.

Latvijas vārtsargs šosezon laukumā devies 55 spēlēs, kurās svinējis 25 uzvaras, vidēji spēlē savos vārtos ielaidis 3,26 ripas un atvairījis 90,6% metienu.

"Blue Jackets" ar 77 izcīnītiem punktiem 78 mačos Austrumu konferences turnīra tabulā ieņem desmito vietu un jau zaudējusi cerības cīnīties par Stenlija kausu, kamēr "Senators" ar 67 punktiem 78 spēlēs atrodas 13.pozīcijā.